spokojnie

A prawda jest taka, że w Turcji nikt do uchodźców nie strzela. Mogą tam spokojnie zostać. Nie muszą ryzykować życiem. Robią to skuszeni socjalem Europy.  W Polsce od razu prokurator aresztuje rodziców za zaniedbanie i narażanie dziecka na niebezpieczeństwo bo to rodzic jest odpowiedzialny że zginęło dziecko bo chciało się im żyć wygodniej w Europie (nie dajcie się oszukać że to uchodźcy wojenni) a my się nad tym procederem rozczulamy? A skąd ci „biedni uchodźcy” mieli na podróż skoro wiadomo ze przemytnicy kasują po kilka tys dolarów za przeprawę? Mam się wzruszyć muzułmańskimi dzieciakami płynącymi pontonem do Europy?
A dlaczego nikt się nie wzrusza, jak po szczęśliwym dotarciu do „ziemi przez Angelę obiecanej” dzieci te zostają przez swych rodziców sprzedane mafii do domów publicznych lub, co gorsza, na organy? Aby zlikwidować problem uchodźców definitywnie należy ich powiadomić że będą musieli żyć w Polsce, Słowacji, Rumunii i Bułgarii i w tych krajach pozostać, następnie należy ich poinformować o zarobkach w tych krajach. Problem zostanie rozwiązany natychmiast
Dzieci oczywiście żal, ale rodziców się nie wybiera. A muzułmańscy rodzice to najgorsza hołota, traktująca swoje własne dzieci jak ułatwienie w dostaniu się do wyśnionej Europy. Pamiętacie może że już kilkukrotnie muzułmańscy uchodźcy grozili wyrzuceniem za burtę własnych dzieci kiedy nie chciano ich wpuścić a to do Włoch a to do Szwecji? To o czymś świadczy, prawda? a tam mimo wszystko wciąż nie chcę ubogacenia na styl niemiecki. jeśli już chcielibyście mnie na gwałt ubogacić, to mogę się zgodzić żeby wysłać im TAM jakieś pieniądze. TAM. tu ich nie chcę, bez względu na ilość zdjęć z dziećmi które pokażecie.  Mam lewicowe poglądy i mam gdzieś, że banda analfabetów z mózgami wypranymi przez najgłupszą religię świata (a konkurencja jest naprawdę ostra) zasuwa przez morze narażając się na śmierć tylko dlatego, że ktoś zaświecił im przed oczami wizją europejskiego państwa opiekuńczego. Idea państwa opiekuńczego powstała dla obywateli tego państwa, a nie wszystkich pokrzywdzonych z całego globu. Ocknijcie się wreszcie do cholery tam w GW ze swojego amoku, bo firmujecie kolonizację Europy przez ludzi mających za nic laicyzm, wolną wolę, emancypację kobiet, prawa homoseksualistów. Czyli te wszystkie wartości, za których nieprzestrzeganie (słusznie!) biczujecie kościół katolicki i polską prawicę. Jestem gejem i nie życzę sobie, żeby w escape rooms Warszawa  moim sąsiedztwie zaroiło się od Ahmedów i Muhammedów dla których fakt, że pieprzę się z drugim facetem jest wystarczającym powodem żeby zrzucić mnie z wieży (bądź powiesić, jak w Iranie, który znowu jest w porządku, bo ktoś z naszych pożal się boże elit dobił odpowiedniego targu. Bądź ściąć/ubiczować jak w Arabii Saudyjskiej – sojuszniku zachodu, który jest tak lojalny wobec tegoż zachodu, że zagroził USA wywołaniem katastrofy gospodarczej jeśli Amerykanie zajmą się kwestią powiązań Saudów z zamachami 11 września ).
W ogóle nie wstyd wam tak manipulować? Znowu będą forsować w Unii przymusowe przyjmowanie czy co, że kampanię rozkręcacie?