co z UE

Tak, kapitalizm działa, ale co z tego, skoro jego działanie jest szkodliwe dla ludzi? Kapitalizm działa tak samo jak działa napalm – on wszystko niszczy co spotka na swojej drodze, a z tego wszystkiego korzyści odnosi tylko grupka najbogatszych posiadaczy kapitału.
Poza tym Białoruś jest eksporterem wielu wyrobów przemysłowych i rolniczych. Chyba pomyliłeś Białorus z Koreą Płn., ale ona tez nie ma autarkicznej gospodarki, a pod względem tzw. wysokich technologii (high tech) bije nas o kilka długości. Poziom życia na Białorusi jest zaś wyższy niż w Polsce. Znów pomyliłeś Białoruś – tym razem z Ukrainą! 1. Raczej brakuje nam raczej Deng Xiaopinga. Poza tym nie myl wysokiej technologii z dobrobytem mierzonym, jakże zresztą błędnie. Przez poziom PKB per capita.
2. Mój białoruski nie jest aż tak dobry, aby znaleźć na Białorusi pracę zgodną z mymi kwalifikacjami, ale niemniej spróbuję.
3. Polacy emigrują do UK, jako że tam są wyższe niż w Polsce płace realne oraz zasiłki.
3. Lichwa jest pasożytnictwem i jako taka jest ona z definicji nietyczna. Pamiętaj: non omne quod licet honestum est. To jest właśnie ten elementarz ekonomii a szczególnie zaś etyki biznesu. Do liberalniej Wielkiej Brytanii wyemigrowało ponad milion Polaków.
Jak widzisz ludzie głosują nogami (korzyściami) a nie ideolo (uprzedzeniami).
A ilu wyemigrowało na Białoruś?
UK to kraj City, tych paskudnych bangsterów!
Piszesz gorliwie przeciwko Starozakonnym a oni po prostu zajęli się lichwą, która była w średniowieczu wyklęta przez KK.
Ludzie, gdzie wy macie głowy?
Elementarz ekonomii dla dzieci z podstawówki!  ewnie Kaczyński mógłby być u nas takim Ojcem Narodu.
Pierwszy raz słyszę, że Białoruś czy Korea Północna to kraje nowoczesnych technologii oraz dobrobytu.
Suma sumarum komuno wróć!
Chyba sam nie wierzysz, w to co piszesz?
Mnie się bardziej podoba w Polsce, nie mówiąc o Szwecji czy Szwajcarii.